Місія МВФ завершила візит до України

Місія МВФ завершила візит до України

Оновлено
Укрінформ
Місія МВФ завершила візит до України та готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів - щойно новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики.

Про це йдеться у заяві голови місії МВФ до України Рона ван Родена, яка є в розпорядженні Укрінформу.

"Команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з Президентом Зеленським, стосовно перегляду програми стенд-бай між Україною та МВФ. Експерти МВФ дійшли висновку щодо реалістичності грошово-кредитної та податково-бюджетної політики. Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів щойно новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики", - сказав ван Роден.

Як зазначається у повідомленні, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня 2019 року для обговорення останніх політичних та економічних подій.

Повідомляється також, що заяви для преси з нагоди завершення місії відзеркалюють попередню оцінку експертів МВФ за підсумками їх візиту до країни. Думки, викладені в таких заявах, є точкою зору фахівців МВФ і не обов’язково є позицією Ради виконавчих директорів МВФ. Результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів.

Як повідомляв Укрінформ, 28 травня новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що Рада нацбезпеки і оборони України активно співпрацюватиме з Міжнародним валютним фондом та до кінця літа планує розробити нову програму співпраці з МВФ, яка дасть поштовх для розвитку України.

Читайте також: Україна дотримуватиметься зобов’язань, узятих перед МВФ — Президент

29 травня на зустрічі Президента Володимира Зеленського із головою місії Міжнародного валютного фонду в Україні Роном ван Роденом та постійним представником МВФ в Україні Йостою Люнгманом підкреслювалася важливість продовження співпраці з МВФ, оскільки до кінця поточного року Україна має сплати понад 5 млрд дол. за зовнішніми і внутрішніми зобов’язаннями в іноземній валюті.

У грудні 2018 року виконавча рада МВФ ухвалила рішення про початок 14-місячної програми співробітництва з Україною в режимі Stand-By, яка передбачає виділення 3,9 млрд дол. Україна отримала перший транш у розмірі 1,4 млрд дол. одразу після цього рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-