Україна запроваджує мито на імпорт цементних клінкерів з РФ, Білорусі та Молдови

Україна запроваджує мито на імпорт цементних клінкерів з РФ, Білорусі та Молдови

Укрінформ
Україна запроваджує терміном на 5 років мито на імпорт цементних клінкерів та портландцементу з Росії, Білорусі та Молдови. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"21 травня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) ухвалила рішення про застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну цементних клінкерів та портландцементу з РФ, Білорусі та Молдови", - йдеться у повідомленні.

МКМТ встановила наявність демпінгового імпорту з цих країн протягом 2015-2018 років. Водночас, частки імпорту цементних клінкерів та портландцементу з РФ, Білорусі та Молдова у загальному обсязі імпорту цих товарів в Україну протягом усього періоду дослідження постійно зростали, що свідчить про намір і надалі нарощувати демпінгові поставки з цих країн.

"Відтак, МКМТ ухвалила рішення про застосування антидемпінгового мита у розмірі 114,95% з товару походженням з Російської Федерації; 57,03% - з товару походженням з Республіки Білорусь; 94,46% - з товару походженням з Республіки Молдова. Мито справлятиметься протягом п’яти років", - поінформували в міністерстві.

Читайте також: Понад 14 тисяч українських компаній експортують товари до ЄС - МЕРТ

Як відомо, раніше уряд ввів ембарго на імпорт російських портландцементу; глиноземного, шлакового, сульфатостійкого цементу та подібних гідравлічних цементів, в тому числі у вигляді клінкерів.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) є оперативним органом державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. До складу Комісії входять представники органів виконавчої влади в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-