Мінагро зацікавлене у поглибленні українсько-польської кооперації в сфері АПК

Мінагро зацікавлене у поглибленні українсько-польської кооперації в сфері АПК

Укрінформ
Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета наголосив на важливості поглиблення українсько-польської кооперації в сфері агропромислового комплексу.

Про це він зазначив на 10-му міжнародному форумі «Дні українського бізнесу в Польщі», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Серед пріоритетів Мінагро – розвиток фермерства, сільськогосподарської кооперації та нарощення виробництва аграрної продукції з доданою вартістю. Потреби сільгоспвиробників в обладнанні та техніці для виробництва продукції з доданою вартістю не можуть повністю задовольнити українські виробники. Враховуючи, що таке обладнання виробляється у Польщі, Мінагро зацікавлене у створенні спільних українсько-польських підприємств для збирання сільськогосподарської мінітехніки та обладнання», - зауважив Шеремета.

За його словами, сільгоспвиробники та кооперативи потребують обладнання з виробництва, збирання, зберігання, переробки, визначення якості, сортування та фасування для плодово-ягідного напряму діяльності та виробництва продукції бджільництва.

Читайте також: У Вінниці 27 учасників рейдерського захоплення заводу взяли під варту

Крім того, він зазначив, що міністерство зацікавлене у створенні спільної логістичної кампанії для продажу сільськогосподарської продукції в країнах ЄС.

Також Шеремета відмітив збільшення товарообігу продукцією АПК між двома країнами. Так, за 3 місяці 2019 року товарообіг між Україною і Польщею зріс на 15% відповідно до минулого періоду, при цьому експорт перевищив імпорт на 13%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-