В Україну не пустили 36 тонн заражених помідорів з Туреччини

В Україну не пустили 36 тонн заражених помідорів з Туреччини

Укрінформ
Державні фітосанітарні інспектори виявили на митниці карантинний організм у помідорах загальною вагою 36 тонн, внаслідок чого овочі не було допущено на український ринок.
Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“24-25 квітня 2019 року державні фітосанітарні інспектори при проведенні фітосанітарного контролю об’єктів регулювання у вантажах свіжих томатів виявили карантинний організм – південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr.): 24.04.2019 у Миколаївській області в м/п “Константинівка”, у вантажі вагою 17,86 тонни; 25.04.2019 у Дніпропетровській області в м/п “Правобережний”, у вантажі вагою 20,4 тонни”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що заражені вантажі надійшли з Туреччини. Вжито фітосанітарних заходів: заражені помідори повернуто до країни-експортера.

Прес-служба інформує, що для недопущення подібних випадків до країни-експортера – Туреччини – були надіслані нотифікації про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам України.

Читайте також: Україна повернула Туреччині 15 тонн помідорів, заражених міллю

Як повідомляв Укрінформ, на початку квітня на Хмельниччині було затримано майже 15 тонн вантажу томатів з Туреччини, в якому виявлено південноамериканську томатну міль. Вантаж повернуто до країни-експортера.

У січні 2019 року Держпродспоживслужба запобігла ввезенню на територію України партії заражених мандаринів з Єгипту загальною вагою 22,4 тонни, а також партії мандаринів вагою 17,3 тонни з Туреччини. А у лютому в Україну намагалися ввезти майже 25 тонн цитрусових з Єгипту, заражених карантинним організмом - середземноморською плодовою мухою (Ceratitis capitata Wied.).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-