Прокачку чистої нафти трубопроводом

Прокачку чистої нафти трубопроводом "Дружба" так і не поновили

Укрінформ
Прокачування чистої нафти нафтопроводом "Дружба" так і не почалося.

Про це повідомляє прес-служба Білоруського державного концерну з нафти та хімії "Белнефтехим".

"В даний час в трубопроводі на білоруській території як і раніше знаходиться нафта з перевищенням нормативу вмісту хлорорганіки. Прокачування чистої нафти по “Дружбі” не почалося" - зазначається в повідомленні.

За інформацією прес-служби концерну, фахівці ВАТ «Гомельтранснефть Дружба» і «Полоцктранснефть Дружба» (південна і північна гілка "Дружби" — ред.) вжили всіх технічних заходів для якнайшвидшого отримання чистої нафти з російського пункту відпустки Унеча, однак прокачування чистої нафти “Дружбоюі” не почалося. НПЗ, як і раніше, працюють на зниженому виробничому завантаженні.

У прес-службі також повідомили, що "сьогодні в Москві на базі Міненерго Росії продовжаться переговори за участю російських нафтових компаній".

Читайте також: У Росії заявляють про навмисне забруднення нафти на терміналі в Самарі

Перші повідомлення про неякісну нафту з нафтопроводу «Дружба» з'явилися 19 квітня від концерну «Белнефтехим». Він повідомляв про 10-25-кратне перевищення допустимих показників частки органічних хлоридів. Російська «Транснефть» визнала відхилення в якості, а Міненерго РФ заявило, що проблеми мають «технічний характер». 22 квітня неякісна сировина досягла європейських і українських НПЗ.

26 квітня в Мінську завершилися переговори операторів нафтотранспортної системи «Дружба» щодо відновлення роботи нафтопроводу. Представники РФ зобов'язалися відновити транзит якісної нафти нафтопроводом з 3 травня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-