Українські цукровики можуть поборотися за нові ринки збуту - експерт

Українські цукровики можуть поборотися за нові ринки збуту - експерт

Укрінформ
Наступного маркетингового року українські експортери цукру можуть отримати можливість збільшити продаж солодкого продукту за кордон. А також поборотися за ринки Азії та Африки.

Про це сказала заступник голови правління Національної асоціації цукровиків України “Укрцукор” Руслана Бутило, повідомляє прес-служба НАЦУ “Укрцукор”.

“За прогнозами провідних світових аналітичних організацій, наступний маркетинговий рік буде дефіцитним. Для українського виробника це означає, що ми маємо шанс збільшити експортні поставки, а враховуючи той факт, що Індія та Бразилія скорочують виробництво цукру, можемо поборотись за ринок Азії та Африки”, - пояснила Бутило.

За її словами, основною проблемою галузі залишається технологічний аспект виробництва: ефективне вирощування цукрових буряків і виробництво цукру найвищої категорії, та довгострокове планування, яке б дало змогу нарощувати експортний потенціал і закріпитись в світовому рейтингу експортерів.

“Окрім того, окремої уваги заслуговує питання утилізації побічних продуктів виробництва – меляси та жому, адже це чудова можливість для диверсифікації виробництва та збільшення прибутковості. Ринок цукру циклічний, а внутрішнє споживання щороку зменшується, тому біоенергетичний підрозділ на цукровому заводі - це уже вимога сучасного ринку”, - прокоментувала заступник голови НАЦУ ”Укрцукор”.

Зазначається, що враховуючи попередні прогнози, щодо зменшення посівних площ під цукровими буряками, необхідно працювати над підвищенням якості та кількості сировини: збільшенням врожайності та показників цукристості, а також впроваджувати сучасні технології тривалого зберігання цукрових буряків, які дадуть змогу продовжити виробничий сезон.

Читайте також: Україна вичерпала за місяць квоти ЄС на цукор

За інформацією прес-служби НАЦУ “Укрцукор”, виробничі плани та експортну стратегію на наступний маркетинговий сезон українські виробники цукру зможуть обговорити на Міжнародному конгресі для виробників та переробників цукрового буряку Sugar World 2019, який відбудеться 27 лютого у м. Бровари.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-