Світовий банк назвав пріоритети у роботі з Україною

Світовий банк назвав пріоритети у роботі з Україною

Укрінформ
Для Світового банку залишається важливою співпраця з Україною в енергетичному секторі, розвитку приватного сектору, особливо з акцентом на сільське господарство та земельну реформу.

Про це в інтерв'ю Економічній правді сказав віце-президент Світового банку по регіону Європи і Центральної Азії Сіріл Мюллер.

"Для нас залишається важливою співпраця в енергетичному секторі, розвитку приватного сектору, особливо з акцентом на сільське господарство та земельну реформу. Ще один пріоритет — розвиток людського капіталу через зміни у сферах освіти та охорони здоров'я. Важливо зробити все, щоб в Україні була можливість підвищити потенціал економічного зростання. Україні потрібно вийти на рівень добробуту Польщі", - сказав віце-президент Світового банку.

Він наголосив, що Світовий банк упродовж останніх чотирьох років працював із Україною у кількох ключових секторах: банківський та енергетичний сектори, надання державних послуг, у тому числі медичних та освітніх, реформа пенсійної системи. Ще один напрямок — створення бізнес-середовища, яке сприяє розвитку підприємців.

Читайте також: МВФ це якір, що потрібен Україні не тільки з точки зору грошей — НБУ

Як повідомлялося, починаючи з травня 2014 року Світовий банк надав Україні 5,5 млрд дол. США (включаючи кошти, виділені в рамках чотирьох позик на політику розвитку та сімох інвестиційних операцій), а також гарантію на оплату газу в розмірі 500 млн дол. США. Загалом із часу вступу до Світового банку в 1992 році Україні було виділено близько 12 млрд дол. США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-