МВФ це якір, що потрібен Україні не тільки з точки зору грошей — НБУ

МВФ це якір, що потрібен Україні не тільки з точки зору грошей — НБУ

Укрінформ
Продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом - це якір, який потрібен Україні не тільки з точки зору грошей, а й з точки зору позитивного сигналу інвесторам.

Про це сказав заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб на зустрічі з експертами, присвяченій останнім монетарним рішенням та огляду стану української економіки, повідомляє прес-служба НБУ на своїй сторінці у Facebook.

"Програма МВФ – це якір, який потрібен Україні не тільки з точки зору грошей, а й з точки зору позитивного сигналу інвесторам", - сказав Сологуб.

Він зазначив, що залучення зовнішнього фінансування на тлі стабільних світових цін на основні товари експорту України, більш низьких цін на енергоресурси і значних обсягів грошових переказів з-за кордону дозволить забезпечити у 2019 році притік валюти, достатній для підтримки обсягу міжнародних резервів на поточному рівні.

Читайте також: МВФ назвав основні передумови для стабільного зростання економіки України

Сологуб нагадав, що ключовим припущенням макроекономічних прогнозів Національного банку – зокрема, зниження інфляції до 6,3% і зростання економіки на 2,5% у 2019 році, а також утримання міжнародних резервів на рівні вище 20 млрд дол США – є подальша співпраця з МВФ і сприятливі умови доступу на міжнародні ринки капіталу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-