Україна представить оновлений формат павільйону на Biofach у Німеччині

Україна представить оновлений формат павільйону на Biofach у Німеччині

Укрінформ
Офіційна делегація представників органів державної влади України братиме участь у найбільшій міжнародній виставці органічної продукції «Біофах (Biofach) 2019».

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

"Цього року Україна вже вшосте візьме участь у виставці та представить оновлений формат національного павільйону – Organic Ukraine Business Hub (#OUBH), організатором якого є компанія Agroportex.bio", - йдеться у повідомленні.

Мета офіційної делегації на виставці – представлення українського органічного сільськогосподарського сектору на міжнародному рівні (#OrganicInUkraine), побудова довгострокового партнерства з органами державної влади інших країн та учасниками органічного ринку, а також участь у заходах Національного павільйону України.

"Замість традиційної статичної експозиції буде сформовано універсальний бізнес-простір для ділової та розважальної програми, зокрема, презентації учасників бізнес-форуму в форматі цільових дискусійних панелей, доповідей представників Agritech Solutions стартапів Made inUkraine (для світового органічного сектору)", - наголосили у профільному міністерстві.

Крім того, оператори українського органічного ринку товарів та послуг презентують продукцію основних напрямів АПК – рослинництва, тваринництва, бджільництва, виробництва добрив та ЗЗР, продукцію харчування тощо. Також будуть представлені послуги в органічному секторі (cертифікація).

Кількість учасників та площа національного павільйону щорічно зростає. Цього року вона становить 130 м кв., а кількість учасників – 29 українських компаній.

Читайте також: Аграрії Тернопільщини завдяки підтримці держави досягли рекордного ВВП

Виставка «Biofach» – провідна світова виставка органічної продукції, яка у 2019 році святкує свій ювілей – 30 років поспіль збирає органічних виробників, громадські організації, органи сертифікації та інші організації-учасники органічного ринку з усього світу. Захід проводиться щорічно у лютому у м. Нюрнберг, Німеччина. Участь української офіційної делегації у виставці «Biofach 2019» організовано Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), Спілки виробників сертифікованих органічних продуктів «Органічна Україна» та проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», що впроваджується AFC/IAK та фінансується BMEL.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-