Підприємства мають самі домовлятися про

Підприємства мають самі домовлятися про "нічний" тариф на електрику — Нацкомісія

Укрінформ
Непобутові споживачі можуть застосовувати "нічний" тариф на електроенергію у разі, якщо домовилися з постачальником про застосування такого тарифу.

Про це у Facebook написала голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко.

"Враховуючи велику кількість звернень щодо «нічних» тарифів на електричну енергію, хочу надати роз'яснення. Для побутових споживачів диференційовані тарифи на електроенергію за періодами часу залишились незмінними. Отже, кожен побутовий споживач має право використовувати такі тарифи за умови наявності зонного лічильника", - написала керівник нацкомісії.

За словами Кривенко, що стосується застосування диференційованих тарифів для непобутових споживачів – це питання домовленостей між таким споживачем та його постачальником: непобутовий споживач може використовувати диференційовані тарифи за умови налагодження домовленостей із постачальником та встановлення відповідної системи обліку електроенергії.

"Непобутовий споживач має звертати увагу на комерційну пропозицію постачальника та проводити необхідні переговорні процедури. У цьому і є суть ринку", - наголосила Кривенко.

Читайте також: Укргазбанк та ДІФКУ розвиватимуть «зелену» енергетику в Україні

Голова НКРЕКП нагадала, що з 1 січня 2019 розпочав функціонувати новий роздрібний ринок електроенергії, де формування комерційної пропозиції належить до функцій постачальника. Саме постачальник формує комерційну пропозицію та кінцеву вартість електроенергії. На сьогодні ціни на оптовому ринку електричної енергії формуються погодинно.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні з 1 січня 2019 року скасовано нічний пільговий тариф на постачання електроенергії для юридичних осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-