Україна представила 19 тонн зразків агропродукції на Зеленому тижні - Мінагро

Україна представила 19 тонн зразків агропродукції на Зеленому тижні - Мінагро

Фото
Укрінформ
У національному павільйоні України на виставці "Зелений тиждень-2019" у Берліні було представлено 19 тис. кілограмів зразків української аграрної та харчової продукції від 56 українських компаній. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України за підсумками участі України у Зеленому тижні-2019.

“Україна на “Зеленому тижні” в цифрах: 1200 кв. м – площа національного павільйону; 56 компаній – українські учасники Grüne Woche-2019; 21 напрямок українського аграрного бізнесу представлений; 19 000 кг зразків української продукції; понад 400 000 відвідувачів виставки за 10 днів; 90 000 відвідувачів - торгових партнерів”, - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що повернення України як повноцінного учасника з національним павільйоном на виставку «Зелений тиждень» поглиблює міжнародне ділове партнерство та економічні зв’язки, розширює географію постачання українських товарів на світові ринки, посилює позитивний імідж та національний бренд Ukraine Now.

“Цей захід – унікальна можливість міждержавного нетворкінгу та місце, де можна звірити глобальні тренди і відповідно до них визначити напрями розвитку галузі”, - сказав в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Прес-служба інформує, що у перші дні виставки українська делегація провела десятки міждержавних переговорів з аграрними міністрами ЄС. Відбулися двосторонні зустрічі з представниками Світового банку, Союзу фермерів ФРН, Федерації індустрії продовольства та напоїв ФРН, Федерального міністерства продовольства і сільського господарства ФРН. Мартинюк як голова делегації зустрівся з Федеральним канцлером Ангелою Меркель в рамках Глобального форуму з питань продовольства та сільського господарства. Меркель виступила перед іноземними міністрами сільського господарства з промовою про значення цифрових технологій для майбутнього сільського господарства.

Читайте також: Рекорд аграріїв: торік забезпечили майже 40% загальноукраїнського експорту

Мінагро висловило свою вдячність усім компаніям, які долучилися до організації та фінансування української участі в Зеленому тижні у форматі національного павільйону. Серед них: багаторічний лідер українського ринку з виробництва та експорту меду «Асканія-Пак», виробник мінеральних вод і постачальник устаткування «Альтаір», виробник заморожених хлібобулочних виробів Chanta Mount, торгова компанії «Екона», яка популяризує веганські продукти, МХП, компанії «Чумак», «Верес», «Фаворит Фудз», "Волинський бровар", "Перша приватна броварня", "Шабо". Окрема подяка була висловлена державним холдингам: ДПЗКУ, Аграрний фонд, Артемсіль, Укрспирт, а також оператору українського павільйону - Промфінінвест і Фуд корт сервіс - за гідне представлення української кухні.

Наголошується, що повноцінна присутність України на одній із найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі, в якій бере участь 61 країна, є унікальною нагодою підтримувати позитивний імідж держави та просувати національний бренд Ukraine Now.

Фото: сайт Мінагро

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-