Закон про бюджетне планування опублікували в “Голосі України”

Закон про бюджетне планування опублікували в “Голосі України”

Укрінформ
Закон “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо правового підґрунтя для запровадження середньострокового бюджетного планування)” оприлюднено в офіційному виданні Верховної Ради.

Закон оприлюднено в офіційному виданні Верховної Ради “Голос України” 11 січня.

В тексті закону зазначається, що він набрав чинності з 1 січня 2019 року.

Як повідомлялося, закон був ухвалений Верховною Радою 6 грудня 2018 року. Президент його підписав 8 січня 2019 року.

Відповідно до пояснювальної записки, закон розроблявся з метою створення правового підґрунтя для запровадження середньострокового бюджетного планування, подальшого розвитку програмно-цільового методу, а також удосконалення окремих норм Бюджетного кодексу України, що регулюють відносини, які виникають у процесі виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства, а також питання відповідальності за порушення бюджетного законодавства.

Читайте також: Кабмін увільнив Маркарову від обов’язків Урядового уповноваженого

На державному рівні запроваджується складання Бюджетної декларації як документа державного стратегічного планування, який визначатиме основні засади бюджетної політики на середньостроковий період. Бюджетна декларація міститиме, зокрема, сукупні стелі видатків та стелі видатків головних розпорядників коштів державного бюджету, цілі та показники результату їх діяльності (фактичні та очікувані на середньостроковий період), загальну оцінку фіскальних ризиків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-