Посол назвав найбільш перспективні сфери торгівлі України з Канадою

Посол назвав найбільш перспективні сфери торгівлі України з Канадою

Укрінформ
Найбільший потенціал зростання на канадському ринку мають виготовлені в Україні товари із високою часткою заробітної плати у собівартості.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів посол України в Канаді Андрій Шевченко.

"Найбільший потенціал росту в Канаді перш за все мають ті сфери, у яких Україна вже сильна: продукти харчування, одяг, взуття й інші види продукції із високою часткою заробітної плати у собівартості. Кон’юнктура ринку робить зараз саме цей аспект нашою конкурентною перевагою", - сказав Шевченко.

У цьому контексті він також згадав про інформаційні технології, які є "не просто ниточкою, а величезним автобаном співпраці, що у найближчому майбутньому демонструватиме бурхливе зростання".

На переконання дипломата, українським компаніям варто докласти зусиль для виходу на канадський ринок.

"Переконаний, українським компаніям прийшов час дуже уважно подивитися на канадський ринок. Він є досить великим, маючи 37 млн споживачів, у яких є гроші і які вміють їх витрачати. Утім, українським фірмам необхідно виконати "домашню роботу", оскільки канадці - вимогливі, для них важливе дотримання екологічних та інших стандартів. У країні діє серйозна система сертифікації. Тобто українцям треба розуміти, що для того, аби зайняти гідне місце на цьому ринку, доведеться працювати, але зусилля варті того, бо це споживач платоспроможний, відданий, вдячний і за нього варто боротися”, - зазначив посол.

Читайте також: У питанні безвізу із Канадою прогресу досі немає — посол

Як повідомлялося, угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня минулого року, після чого Канада негайно скасувала 98% мит на українські товари. Натомість для канадських товарів на українському ринку було одразу скасовано 72% мит, а упродовж 7 років безмитний експорт має вирости теж до 98%. Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи документа захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-