Нацкомісія перегляне ціни на електрику для техцілей багатоквартирних будинків

Нацкомісія перегляне ціни на електрику для техцілей багатоквартирних будинків

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на першому засіданні 2019 року має намір врегулювати ціни на електроенергію, що споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах.

Про це написала голова НКРЕКП Оксана Кривенко у Facebook.

"Проговорила з колегами та підписала порядок денний першого засідання НКРЕКП в 2019 році. Як і обіцяла, будемо розглядати питання врегулювання ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах шляхом скасування постанови НКРЕКП від 21 грудня 2018 року № 2010", - написала Кривенко.

Вона пояснила, що у разі прийняття рішення на засіданні комісії 11 січня 2019 року, для зазначених цілей буде застосовано тариф на рівні як для населення.

Читайте також: У Нацкомісії пояснили як відбуватиметься перехід на нову модель ринку електрики

Як повідомлялося, в Україні з 1 січня 2019 року почала працювати нова модель роздрібного ринку електроенергії. Енергопостачальні компанії та розподільчі компанії надішлють споживачам нові договори. Після підписання договорів із розподільними компаніями старі договори про користування електричною енергією (для населення) і поставки електроенергії будуть діяти тільки в частині заборгованості або переплати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-