Кравчук застерігає, що спритники в обхід мораторію можуть скупити всю землю

Кравчук застерігає, що спритники в обхід мораторію можуть скупити всю землю

Укрінформ
Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що до питання продажу землі треба підходити виважено, водночас не можна без кінця продовжувати мораторій, бо латифундисти можуть в обхід його скупити всю землю.

Про це він заявив під час спілкування з журналістами 18 грудня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Філософія прив'язаності людей до земля в нас настільки висока, що тут треба бути дуже й дуже обережним. Але сидіти як собака на сіні і нічого не робити теж не можна, тому що ми кажемо землю не можна продавати, а вона ж десь продається. Адже латифундистів, власників землі, стає все більше й більше, власників землі стає все більше. Де вони беруть цю землю? Значить, обходять закони. Ми можемо дожитися до того, що вся земля буде продана, а ми будемо говорити про мораторій", - сказав Кравчук.

Читайте також: Мораторій на продаж землі: Рада розгляне 15 законопроектів

Він зазначив, що, на його думку, земельне питання треба крок за кроком вивчити, створити ринок землі, а після цього ставити питання, "як і що (на цьому ринку - ред.) робити.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада України у четвер, 20 грудня, розгляне блок питань про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-