Нафтогаз vs Газпром: суди США почали задовольняти позови Києва

Нафтогаз vs Газпром: суди США почали задовольняти позови Києва

Укрінформ
Федеральний суд США у Нью-Йорку задовольнив вимоги НАК "Нафтогаз України" щодо отримання інформації про активи ПАТ "Газпром" у Європі.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Нафтогазу.

"6 грудня НАК "Нафтогаз України", з метою забезпечити примусове виконання арбітражного рішення щодо виплати Газпромом 2,6 млрд дол., подала позови до федеральних судів Нью-Йорка та Техасу з вимогою зобов’язати п’ять зареєстрованих у США компаній розкрити інформацію про активи Газпрому в Європі. Суди вже задовольнили вимоги Нафтогазу щодо отримання інформації від GLAS Americas, Deutsche Bank Trust Company Americas та Bank of New York. Найближчими днями Нафтогаз направить цим компаніям відповідні повістки", - йдеться у повідомленні.

Нафтогаз також розповів про компанії, щодо яких подані позови.

GLAS Americas LLC — фінансова компанія, яка, ймовірно, володіє інформацією про місцезнаходження акцій швейцарської компанії Nord Stream 2 AG, яка повністю належить Газпрому. Нафтогазу необхідна ця інформація, щоб подати у Швейцарії позов щодо арешту акцій Nord Stream 2 AG.

Deutsche Bank Trust Company Americas — американський банк-кореспондент московського Газпромбанку, в якому Газпром має рахунок. Газпромбанк має швейцарську афілійовану компанію Gazprombank (Switzerland) Ltd. Нафтогаз вимагає від Deutsche Bank інформацію про операції Газпрому з Gazprombank (Switzerland) Ltd., включно з номерами рахунків, щоб подати в Швейцарії позов щодо арешту коштів на цих рахунках.

Bank of New York Mellon — банк, який управляє газпромівською програмою АДР і, ймовірно, володіє інформацією про останні операції Газпрому з акціями його голландських дочірніх компаній. Нафтогазу необхідна ця інформація, щоб подати у Нідерландах позов проти Газпрому про стягнення збитків, заподіяних протиправним виведенням активів з власності Газпрому. Bank of New York також може мати інформацію про місцезнаходження акцій Північного потоку – 2 та дані про банківські рахунки Газпрому в Швейцарії. Нафтогазу потрібна ця інформація для підготовки позовів щодо арешту активів, які він подаватиме у Швейцарії.

Читайте також: Нафтогаз стягнув з Газпрому вже $22 мільйони за "транзитним" боргом

DeGolyer & MacNaughton — нафтогазова консультаційна компанія, що надає Газпрому послуги з аудиту запасів нафти і газу і може володіти інформацією про проекти Газпрому в галузі видобування нафти та газу, корпоративну структуру цих проектів та плани щодо зміни структури власності в цих проектах. Нафтогазу необхідна ця інформація, щоб подати у Нідерландах позов про стягнення збитків, заподіяних протиправним виведенням активів з власності Газпрому.

Gazprom Marketing & Trading USA Inc. — компанія, якою опосередковано володіє Газпром і яка може володіти інформацією про останні операції Газпрому щодо передачі акцій його голландських дочірніх компаній, про банківські рахунки Газпрому в Швейцарії та місцезнаходження акцій "Північного потоку - 2", які належать Газпрому. Нафтогазу потрібна ця інформація для підготовки позовів у Нідерландах та Швейцарії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-