ФРН надасть Україні €84,8 мільйона допомоги в рамках співпраці для розвитку

ФРН надасть Україні €84,8 мільйона допомоги в рамках співпраці для розвитку

Укрінформ
Німеччина надасть Україні 84,8 млн євро допомоги в рамках співробітництва для розвитку. 

Про це повідомляє у вівторок Урядовий портал.

"26-27 листопада 2018 року у Берліні українська делегація на чолі з першим заступником мністра економічного розвитку і торгівлі Максимом Нефьодовим взяла участь в Українсько-німецьких міжурядових перемовинах щодо співробітництва задля розвитку. До складу делегації увійшли представники Мінекономрозвитку, МЗС, Мінфіну, Мін’юсту, МінТОТ, МОН та Укрексімбанку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Нефьодов подякував уряду Німеччини за багаторічну підтримку. "Як відомо, Німеччина є одним з найбільших донорів міжнародної допомоги Україні, обсяг якої з 2002 року перевищив 600 млн євро", - йдеться також у повідомленні.

З німецького боку переговори відкрила Марія Флаксбарт, парламентський державний секретар Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини, яка у своїй промові запевнила у подальшій підтримці України.

Читайте також: В указі про воєнний стан немає перешкод для співпраці з МВФ – Клімкін

За результатами зустрічей делегації обох країн домовилися про продовження співробітництва за такими пріоритетними напрямами, як демократія, громадянське суспільство, державне управління та децентралізація, енергоефективність, сталий економічний розвиток, подолання кризи на сході України у результаті військової агресії з боку Росії.

"Німецька сторона підтвердила виділення 84,8 млн євро допомоги для України, серед яких 63,6 млн євро - для проектів фінансового співробітництва (кредити) та 21,2 млн євро - для проектів технічного співробітництва (гранти)", - повідомляє Урядовий портал.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-