Данців влаштовує українська електровантажівка - планують розширити співпрацю

Данців влаштовує українська електровантажівка - планують розширити співпрацю

Укрінформ
Данська компанія Banke Electromotive заявила про намір розширити співпрацю з заводом "Богдан Моторс" після отримання виготовленої підприємством електровантажівки.

Про це повідомляється на сайті автокорпорації "Богдан".

"Данська компанія Banke Electromotive прагне розширити співпрацю із луцьким ДП "Автоскладальний завод №1" "Богдан Моторс", оскільки задоволена якістю виготовленою на її замовлення електромашини ERCV27. Про це заявив керівник Banke Electromotive Размус Банке під час презентації вантажівки 22 листопада", - йдеться в повідомленні.

Керівник європейської компанії заявив про плани розширити представництво свого офісу в Україні, щоб втілювати нові спільні проекти із «Богдан Моторс».

«Я побачив багато дуже мотивованих людей, з великими знаннями, зокрема, в інженерії. Тож ми матимемо змогу розширювати тут офіс в рекордні терміни. Ми хочемо розширити нашу діяльність в Україні і нашу співпрацю з «Богдан Моторс». Я вважаю, що цей регіон матиме великі можливості в майбутньому - в автомобілебудуванні і загалом», - заявив Размус Банке.

Він підкреслив, що після сертифікації електромашин ERCV27, їх виробництво продовжиться в Україні, на потужностях луцького заводу «Богдан Моторс».

Читайте також: Омелян назвав визначальним виробництво першої української електричної вантажівки

Як повідомлялось, корпорація «Богдан» представила 22 листопада першу українську повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії Banke Electromotive. Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться серійний випуск ERCV27 у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Фото: сайт корпорації "Богдан"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-