Антимонопольний комітет оштрафував Курченка на 15 мільйонів

Антимонопольний комітет оштрафував Курченка на 15 мільйонів

Укрінформ
Антимонопольний комітет наклав штраф у сумі 15 млн грн на олігарха-втікача Сергія Курченка.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова АМКУ Юрій Терентьєв.

"Завершилось тривале розслідування, протягом якого в результаті тісної співпраці з Генеральною прокуратурою України та Службою безпеки України було визначено відносини контролю і кінцевого бенефіціара-набувача Брокбізнесбанку. АМКУ прийняв рішення у справі про вчинення економічної концентрації - набуття Курченком С.В. та групою пов'язаних осіб Брокбізнесбанку. На Курченко С.В. накладено штраф 15 000 000 грн», - написав Тереньєв.

Читайте також: ГПУ передала АРМА дві елітні автівки Курченка

Як повідомлялося, олігарха-втікача Курченка в Україні підозрюють, зокрема, у створенні та забезпеченні діяльності злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчиненні у її складі низки кримінальних правопорушень, зокрема заволодінні чужим майном, коштами державних та інших банківських установ, державних підприємств паливно-енергетичного сектору економіки в особливо великих розмірах, ухиленні від сплати податків, легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, організації фіктивного підприємництва, тобто створенні та придбанні суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло великої матеріальної шкоди. 

Курченко з лютого 2014 року перебуває за межами України, де переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності. Його оголошено у розшук. 

16 жовтня в ГПУ повідомили, що компетентні органи Швейцарської Конфедерації за поданням Генеральної прокуратури України арештували майно "олігарха-втікача" Сергія Курченка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-