Штраф для виробника алкоголю: Шість мільйонів за дезінформацію на етикетках

Штраф для виробника алкоголю: Шість мільйонів за дезінформацію на етикетках

Укрінформ
Антимонопольний комітет наклав штрафи на виробника алкогольної продукції - ТОВ «СВКЗ» - за неправомірне використання позначень на етикетках.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

"20 вересня та 11 жовтня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято ряд рішень щодо недобросовісних практик виробників алкогольної продукції", - йдеться у повідомленні АМКУ.

Зокрема, визнано, що використання ТОВ «СВКЗ» зовнішнього оформлення етикеток алкогольних напоїв міцних Jack Talker, а саме: Red Level, Black Level, Blue Level, схожих із зовнішнім оформленням етикеток алкогольної продукції Johnnie Walker, а саме: Red Label, Black Label та Blue Label, яке міжнародна корпорація Diageo Brands B.V. (Амстердам, Нідерланди) раніше за ТОВ «СВКЗ» почала використовувати у господарській діяльності, є порушенням у вигляді неправомірного використання позначень.

За це на ТОВ «СВКЗ» накладено штраф у розмірі 1 392 428 грн. 

Також ТОВ «СВКЗ» розміщувало на етикетці міцних алкогольних напоїв ТМ Jack Talker, а саме: Jack Talker Red Level, Jack Talker Black Level, Jack Talker Blue Level, написи WHISKYЕ (UKRAINIAN WHISKYE), хоча цей товар не є віскі. За це порушення на товариство накладено штраф у розмірі 445 699 грн.

Читайте також: АМКУ виявив невідповідність етикеток та вмісту десертів трьох торгових марок

Також прийнято рішення щодо використання ТОВ «СВКЗ» та ТОВ «Стронгдрінк» оформлення етикеток алкогольних напоїв BLACK JACK, схожих із  оформленням етикетки JACK DANIEL'S, яке раніше почала використовувати міжнародна корпорація «Джек Деніел'с Пропертіз, Інк» (США) для продукції JACK DANIEL'S. За це неправомірне використання позначень ТОВ «СВКЗ» оштрафовано на 4 169 000 грн, а ТОВ «Стронгдрінк» - на 5 438 658 грн.

АМКУ зобов'язав згадані товариства припинити порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-