Голова НКРЕКП натякає, що формула Роттердам+ не така вже й погана

Голова НКРЕКП натякає, що формула Роттердам+ не така вже й погана

Укрінформ
НКРЕКП, має у своєму розпорядженні висновок Торгово-промислової палати та судові експертизи, які говорять про економічну обгрунтованість формули "Роттердам+".

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказала голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Оксана Кривенко.

"Щодо економічної експертизи, виходячи із заяви пана Ситника, я розумію, що певною групою експертів була проведена оцінка формульного підходу. Думаю, така експертиза має суб’єктивний характер, адже скільки експертів – стільки й думок. Незалежний регулятор, як ніхто, зацікавлений у неупередженому дослідженні даного питання", - сказала Кривенко.

За її словами, на сьогодні регулятор має у своєму розпорядженні висновок Торгово-промислової палати та судові експертизи, які говорять про економічну обгрунтованість формули. 

"Сподіваюся, що згадана економічна експертиза найближчим часом стане публічною, й рівню її професійності та об’єктивності можна буде дати оцінку", - зазначила Кривенко.

Читайте також: Через “Роттердам+” українці переплатили за електрику 15 мільярдів - Ситник

Як повідомлялося, голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник раніше заявив, що у розпорядженні НАБУ є економічний звіт, який свідчить про необгрунтоване використання формули "Роттердам+" та незаконне отримання 15 млрд грн унаслідок дії цієї формули. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-