Кабмін утворить робочу групу з підготовки пропозицій щодо монетизації субсидій

Кабмін утворить робочу групу з підготовки пропозицій щодо монетизації субсидій

532
Ukrinform
Кабінет міністрів у середу розглядатиме проект постанови про утворення міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо монетизації житлових субсидій.

Як йдеться у порядку денному засідання, оприлюдненому на Урядовому порталі, доповідатиме це питання перший віце-прем’єр-міністр міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Кабмін також планує затвердити порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для кіберзахисту інформаційно-телекомунікаційної системи апарату Міністерства юстиції.

Серед іншого міністр оборони Степан Полторак має представити на засідання порядок забезпечення Збройних сил, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та інших силовиків засобами для відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Крім того, уряд затвердить чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсяг видатків для проведення призову у жовтні-грудні 2018 року.

Також у порядку денному - утворення організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні в 2020 році чемпіонатів світу серед студентів із кульової та стендової стрільби, воднолижного спорту і Форуму-2022 зі студентського спорту під егідою Міжнародної федерації студентського спорту.

Читайте також: Уряд пропонує Раді змінити класифікацію автодоріг

Міністр юстиції Павло Петренко також ініціюватиме затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права.

Урядовці мають намір розглянути та затвердили низку напрацьованих законопроектів, які потім будуть внесені у парламент. Зокрема, про зміни до Закону „Про Національну програму інформатизації”, зміни до законодавства щодо способів здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також зміни до Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування відеотюнерів цифрового наземного (ефірного) телерадіомовлення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>