Аграрії планують обговорити з Укрзалізницею закриття неефективних станцій

Аграрії планують обговорити з Укрзалізницею закриття неефективних станцій

522
Ukrinform
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» підписала звернення до голови наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунера, в якому просить обговорити заявлені плани щодо зупинки роботи неефективних залізничних станцій. 

Про це повідомляється на сайті Асоціації.

«Члени УКАБ ініціювали звернення до Голови наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунера з проханням зустрітися з представниками аграрних асоціацій для вирішення цієї проблеми. Зернові елеватори залежні від роботи залізничних станцій, на яких вони розташовані. Їх закриття призведе до порушення ефективного функціонування підприємств усього району, оскільки відсутня економічна альтернатива залізничному транспорту», - йдеться у зверненні. 

Також аграрії планують обговорити проблеми невиконання або затримки у виконанні заявок підприємств на подачу вагонів та локомотивів, підвищення тарифів, зростання часу оборотності вагонів.

Читайте також: НАБУ перевірить купівлю 30 локомотивів General Electric

Як відомо, у квітні цього року керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» було представлено рейтинг із 177 неефективних станцій з навантаження зерна; частина з них має припинити свою роботу, а частина - перейти в режим подання та забирання вагонів за умови накопичення певної кількості заявок на вивезення вантажу. До рейтингу потрапили станції, на яких здійснюється приймання та відправлення сільськогосподарської продукції підприємствами елеваторного типу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>