Семерак заявив про необхідність цьогоріч підвищити штрафи за шкоду довкіллю

Семерак заявив про необхідність цьогоріч підвищити штрафи за шкоду довкіллю

Укрінформ
Схвалення Верховною Радою проекту закону про підвищення штрафів за шкоду довкіллю є не менш важливим, ніж посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

На цьому наголосив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на брифінгу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я вважаю, що штрафи треба підвищувати. На жаль, це не єдине з того, що може розв'язати проблему. З ініціативи Міністерства екології у парламенті вже лежать зміни до законодавства про суттєве підвищення штрафів за всі правопорушення, які стосуються шкоди довкіллю. Український парламент більш схвально ставиться до голосування щодо підвищення штрафів за їзду без паска безпеки чи порушення інших правил дорожнього руху, бо, очевидно, це наочно одразу видно, а та проблема, про яку ми говоримо, вона є глобальнішою, але менш помітною зараз”, - заявив міністр. 

Тим не менш, додав він, необхідно докладати максимуму зусиль для того, щоб до кінця року підвищити штрафи та посилити відповідальність усіх, хто забруднює довкілля.

Читайте також: Україна переходить на європейську систему моніторингу води

Семерак зауважив, що особисто представляв відповідний законопроект українським парламентаріям, але поки що повного порозуміння немає. “Було дуже тяжко аргументувати та пояснювати народним депутатам, чому потрібно підвищувати штрафи за такі правопорушення. На запитання народного депутата, який каже, що "ну й що, якщо хтось помив свій автомобіль у річці? Ми ж бідна країна, навіщо за це підмінити штрафи?" - шукати контраргументи на такий аргумент, щоб переконати, дуже складно", - сказав міністр.

Водночас він зазначив, що у профільному парламентському комітеті цей законопроект вже пройшов обговорення, тому не виключено, що найближчим часом його винесуть на голосування у ВР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-