Lufthansa планує розширити потужності сервісного центру у Львові

Lufthansa планує розширити потужності сервісного центру у Львові

Укрінформ
Потужності Сервісного центру групи авіакомпаній Lufthansa Group, що базується у Львові, незабаром будуть розширені як за кількістю співробітників, так і за обсягом офісних площ.

Про це під час прес-конференції у Києві сказав генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Lufthansa Group останнім часом значно збільшила кількість співробітників Сервісного центру у Львові, відкривши понад 155 вакансій. Незабаром планується чергове розширення штату", - зазначив Койнзак.

Він підкреслив, що Сервісний центр Lufthansa Group з базою у Львові має не регіональне значення, а надає послуги для всієї групи авіакомпаній.

Читайте також: Омелян сказав, куди можна "перекинути" поїзди з російського напрямку

За словами Койнзака, однією з причин, чому Lufthansa Group для бази свого Сервісного центру обрала саме Львів, стала висока кваліфікація персоналу, який набирається з числа місцевих жителів.

"Знання мов є важливим чинником. Центр працює в сегментах В2В та В2С для 45 країн на 17 мовах. І це досить впевнена перевага Львова. В якому ще регіоні світу можна знайти співробітників зі знанням такої кількості мов?", - зазначив гендиректор Lufthansa Group в Україні.

Він повідомив, що вже цієї осені площа офісного приміщення Сервісного центру буде збільшена з 900 до 1400 кв м.

Розширення створить 60 додаткових робочих місць та збільшить загальну кількість штату до понад 200 працівників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-