Бюджет-2019: уряд пропонує додати на пенсії 27,2 мільярда

Бюджет-2019: уряд пропонує додати на пенсії 27,2 мільярда

Укрінформ
Кабінет міністрів України пропонує прописати у проекті Державного бюджету України на 2019 рік видатки на пенсійне забезпечення у розмірі 166,5 млрд грн, що на 27,2 млрд грн більше ніж у 2018 році.

По цей йдеться у пояснювальній записці до проекту головного фінансового документа країни, який вже зареєстрований на сайті Верховної Ради.

“Видатки державного бюджету, що спрямовуватимуться Пенсійному фонду України на виплату пенсій у 2019 році за бюджетною програмою "Фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду" становитимуть 166,5 млрд грн, що на 27,2 млрд грн більше ніж у 2018 році”, - зазначили автори законопроекту.

Читайте також: Кабмін заклав у бюджет більше 300 мільярдів на соцзахист

Водночас, у 2019 році, як і у попередні роки, мінімальні пенсії виплачуватимуться у розмірах, не нижчих за встановлений законодавством прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність; за рахунок коштів державного бюджету здійснюватимуться видатки на пенсійне страхування окремих категорій громадян (осіб, які проходять строкову військову службу, здійснюють догляд за дитиною або інвалідом).

Урядовці переконані в тому, що передбачений обсяг видатків державного бюджету для Пенсійного фонду України дозволить забезпечити виплату пенсій, допомог та покриття дефіциту коштів Фонду відповідно до чинного законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-