Українські регіони залучатимуть фінансування з Євросоюзу - МЕРТ

Українські регіони залучатимуть фінансування з Євросоюзу - МЕРТ

Укрінформ
Українські регіони визначать свої конкурентні переваги та зможуть отримати доступ до додаткового фінансування ЄС. 

Про це повідомляє Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Facebook.

"Україна уже рік активно працює над імплементацією підходу смарт-спеціалізацій. “Смарт-спеціалізація” дає можливість об’єктивно визначати та розвивати пріоритети промислового й інноваційного розвитку регіонів. Вона враховує унікальні можливості для розвитку та зростання конкретного регіону, його конкурентні переваги, його пріоритетні сфери для розвитку й інвестицій", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в рамках співпраці національної команди на чолі з МЕРТ із Європейською комісією за підтримки Офісу реформ Кабміну було обрано 3 пілотних регіони, в яких буде визначено смарт-спеціалізацію: Харківська, Одеська та Запорізька області. В другій черзі проекту візьмуть участь Черкаська та Закарпатська області.

Читайте також: Україна планує експортувати послуги з техобслуговування повітряних суден - МЕРТ

До кінця 2019 року має завершитися аналіз даних згідно з підходом смарт-спеціалізацій в усіх регіонах України. Тим регіонам, які визначать свою смарт-спеціалізацію та отримають підтвердження від Європейської комісії, буде відкрито доступ до фінансової та технічної підтримки ЄС, зокрема в рамках програм Horizon 2020 та СOSME.

В цьому регіонам допомагатимуть фахівці МЕРТ та дослідницький центр Європейської комісії, чиїм коштом і будуть профінансовані всі необхідні заходи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-