«Єдине вікно для міжнародної торгівлі» має запрацювати через півроку - ДФС

«Єдине вікно для міжнародної торгівлі» має запрацювати через півроку - ДФС

Укрінформ
Інформаційний портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» має запрацювати через півроку після набрання чинності Закону.  

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«Єдиний державний інформаційний веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» має запрацювати протягом шести місяців після вступу в силу зазначеного закону», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що, відповідно до закону, створення та забезпечення функціонування єдиного державного інформаційного веб-порталу «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» покладається на ДФС, так само, як і обов'язки з його адміністрування.

Таким чином, наголошують у Фіскальній службі, скасовується необхідність подання суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або митним брокером паперового документа, виданого одним державним органом, іншому.

Крім того, для спрощення процедур на кордоні скасовується санітарно-епідеміологічний та екологічний контроль товарів, що переміщуються через митний кордон, а також скорочується кількість контролюючих органів.

Тепер посадові особи митниць перевірятимуть дозвільні документи, які на сьогодні перевіряють посадовці Державної екологічної інспекції, а працівники Державної прикордонної служби України перевірятимуть рівень радіоактивного забруднення транспортних засобів та вантажів, що ввозяться на митну територію України (на сьогодні такі перевірки здійснюються Державною екологічною інспекцією).

Читайте також: Податкові надходження до бюджетів усіх рівнів Києва перевищили 56 мільярдів - Демченко

До обов`язків Державної фіскальної служби України також буде віднесено визначення кодів згідно з УКТ ЗЕД товарів, переміщення яких через митний кордон України заборонене або обмежене, а також оприлюднення на сайті ДФС переліків таких заборон чи обмежень.

Як повідомляв Укрінформ, 6 вересня Верховна Рада ухвалила в новій редакції закон «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України», виключивши з нього положення про часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості закупівлі спеціальних вагонів для перевезення зерна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-