Держрезерв повідомив про рекордні закупівлі матеріальних цінностей

Держрезерв повідомив про рекордні закупівлі матеріальних цінностей

Укрінформ
Державне агентство резерву України оголосило про закупівлі матеріальних цінностей для поповнення та освіження запасів на загальну суму майже 482,2 млн грн. 

Як повідомили Укрінформу у прес-службі відомства, про це заявив голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

«Цей рік, як і обіцяли, буде безпрецедентним в частині поповнення запасів Держрезерву. Обіцяли - виконуємо, адже такий об'єм закупівель відомство проводить вперше за десятки років. Сума більш ніж вагома - 482,2 млн грн, і пішла вона на закупівлю 10 номенклатурних позицій, не враховуючи зерно, на яке тільки оголошені повторні тендери. Гарний результат роботи, вважаю, адже це тільки об'єми закупівель, що були проведені влітку. Далі точно буде...», - повідомив очільник Держрезерву.

Так, у рамках освіження та поповнення запасів, що зберігаються у державному матеріальному резерві, Державне агентство резерву України  провело процедури закупівель матеріальних цінностей на загальну суму майже 482,2 млн грн.

Окрім того,  за словами Мосійчука, ще на понад 121 млн грн відомство повторно оголосило тендери для закупівлі зерна 2 і 3 класу.

Зокрема, серед закуплених цінностей дизельне паливо та паливо для реактивних двигунів, чай, тушковане м'ясо в консервах, консерви рибні та молочні, олія соняшникова, солодковершкове масло та натільна білизна.

Читайте також: У Вінниці відбудеться VI Міжнародний інвестиційний форум за участю Гройсмана

Голова Держрезерву також наголосив, що починаючи з 2015 року, з держбюджету на освіження та поповнення запасів не виділено жодної копійки. Всі закупівлі Держрезерв проводив за кошти, котрі завдяки претензійно-позивній роботі за всі роки існування відомства Держрезерв витребував у своїх боржників.

Раніше Державне агентство резерву України повідомляло, що в 2018 році має намір збільшити обсяги закупівлі матеріальних цінностей для поповнення і освіження запасів на 88% - до 980 млн грн. Закуплені матеріальні цінності закладатимуться по всіх підприємствах та організаціях, що входять до системи Держрезерву.

Усього поповнити та освіжити запаси Держрезерв планує по 33 номенклатурних позиціях, серед яких нафтопродукти, продовольча і промислова групи товарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-