Миколаївська

Миколаївська "Зоря" успішно протестувала унікальну турбіну — Порошенко

Фото, відео
Укрінформ
Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря-Машпроект” успішно протестувало новий двигун цивільного призначення на 32 МВт, який не має аналогів у світі.

Про це розповів Президент Петро Порошенко, виступаючи перед працівниками підприємства у рамках робочої поїздки на Миколаївщину, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Робоча поїздка Петра Порошенка на Миколаївщину / Фото: Микола Лазаренко

"Сьогодні відбулися тестові випробування нової турбіни на 32 МВт, яка не має аналогів у світі. Подивіться, хто наші конкуренти у світі — General Electric, Siemens, Rolls-Royce, хоча ні, Rolls-Royce не конкурент, бо не має 32 МВт, його найбільша потужність 25 МВт", - сказав Порошенко, додавши, що випробування пройшли успішно.

Читайте також: Україна за 5 років скоротила споживання газу на третину - Президент

Президент наголосив, що миколаївська "Зоря" має унікальний потенціал у своїй сфері, в тому числі й кадровий, та запевнив, що в наступні роки кількість замовлень її продукції зростатиме.

"Більше 360 млн гривень – перші контракти, які вже надійшли на "Зорю". Але це – лише початок. Розраховуємо, що за два-три роки обсяг замовлень сягне більше 2,5 млрд гривень. Це – кошти українського замовника, який фінансує українського виробника", - зауважив глава держави.

Водночас він підкреслив, що, маючи високий потенціал, Україна як держава повинна "торити дорогу для продукції своїх підприємств на нові ринки — ринки Азії, Індії, ринки всього світу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-