Кабмін почав підготовку для отримання чергового траншу МВФ

Кабмін почав підготовку для отримання чергового траншу МВФ

Укрінформ
Кабінет міністрів уповноважив першого заступника міністра фінансів Оксану Маркарову на підписання векселів у національній валюті на користь Міжнародного валютного фонду.

Відповідне розпорядження КМУ оприлюднене на Урядовому порталі.

"Уповноважити першого заступника міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну підписувати непереказні, безпроцентні векселі у національній валюті на користь Міжнародного валютного фонду за програмою "Стенд-бай" та програмою Механізм розширеного фінансування у частині сум запозичень, що зараховуються до державного бюджету, відповідно до розділу 4 статті III Статей Угоди Міжнародного валютного фонду", - йдеться у документі.

Таким чином, уряд готується до зарахування п’ятого траншу макрофінансової допомоги від МВФ.

Як повідомляв Укрінформ, у березні 2015 року МВФ схвалив програму кредитування економіки України із впровадженням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом 17,5 млрд дол. терміном на чотири роки. Перший транш у сумі 5 млрд дол. Україна отримала в березні 2015 року, другий (1,7 млрд дол.) - у серпні 2015 року, третій (1 млрд дол.) - у вересні 2016 року, четвертий (1 млрд дол.) - у квітні 2017 року.

Читайте також: Транш МВФ дозволить зупинити курс долара на рівні 29 гривень - експерт

Міністерство фінансів за січень-червень 2018 року в рамках погашення державного боргу сплатило 104,726 млрд гривень, у тому числі зовнішнього - 23,765 млрд гривень. У Мінфіні зазначають, що зовнішні запозичення у першому півріччя становили 2,7 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-