Маркарова

16 червня 2021


Маркарова зустрінеться із дипломатом Держдепу, відповідальним за Україну

Провідний дипломат Держдепартаменту США, який очолює Бюро у справах Європи та Євразії та фактично відповідає за український напрям зовнішньої політики США, Філіп Рікер зустрінеться в середу з послом України в США Оксаною Маркаровою.

27 травня 2021


Маркарова закликала бізнес США підтримати проєкт «Українського дому» в Вашингтоні

Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова закликала американський бізнес долучитися до проєкту «Українського дому» в Вашингтоні, який має на меті створити новий неофіційний майданчик для взаємодії.


Попри агресію РФ, Україна відкрита для іноземного бізнесу – Маркарова

Попри потребу боронити свої кордони від російської агресії, Україна повністю відкрита для іноземного бізнесу й інвесторів, вливання яких дуже важливі для реалізації ключових реформ та розвитку української економіки.

26 травня 2021

20 травня 2021


Маркарова зустрілася з віцеголовою Сенатського українського кокусу

Посол України в США Оксана Маркарова провела зустріч із Сенатором від штату Коннектикут Крісом Мерфі, справжнім другом України, віцеголовою Сенатського українського кокусу, який постійно підтримує і розвиває стратегічне партнерство між США й Україною.

18 травня 2021

14 травня 2021


Маркарова домовилася про оновлення навчальних посібників для українських шкіл у США

Новий посол України в США Оксана Маркарова провела зустріч з членами Управи Шкільної ради США при Українському конгресовому комітеті Америки (УККА), під час якої сторони домовилися разом попрацювати над розвитком освітніх можливостей для закордонних українців.

11 травня 2021

30 квітня 2021


Україна готова поділитися зі США досвідом протистояння російським кібератакам – Маркарова

Україна має багатий досвід протистояння російській кампанії дезінформації, а також кібератакам, і могла би поділитися ним зі Сполученими Штатами, а також з іншими країнами Заходу, щоби посилити ефективність спільної протидії цьому виклику.

29 квітня 2021


Маркарова зустрілася з духовенством УГКЦ у США

Новий посол України у Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова провела зустріч з Митрополитом-архієпископом УГКЦ США, головою Філадельфійської архієпархії Борисом Гудзяком, єпископом-емеритом Іваном Бурою та отцем Робертом Хітченсом.

28 квітня 2021


Маркарова зустрілася з представниками Групи друзів України та Фундацією Україна–США

Новий посол України в США Оксана Маркарова провела зустріч з представниками потужної Групи друзів України у США та організації US-Ukraine Foundation – Надією та Робертом МакКонел та Едвардом Чау.

27 квітня 2021


Маркарова зустрілася у США з представниками української діаспори

Новий посол України в США Оксана Маркарова 27 квітня провела зустріч з віцепрезиденткою у двох авторитетних організаціях української діаспори Іриною Мазур і віцепрезидентом Українського конгресового комітету Америки Михайлом Савківим.

23 квітня 2021

20 квітня 2021

15 квітня 2021

09 квітня 2021

03 квітня 2021

02 квітня 2021


СКУ обговорив з послом України у США Маркаровою низку важливих питань

Провід Світового Конґресу Українців провів онлайн-зустріч з новим послом України у Сполучених Штатах Америки Оксаною Маркаровою, під час якої сторони обговорили низку важливих питань, зокрема розбудову співпраці з українською діаспорою.

16 березня 2021


Маркарова запланувала створити у Вашингтоні «Український дім»

Нещодавно призначена на посаду посла України у США Оксана Маркарова повідомила про плани створити у Вашингтоні «Український дім», який стане головним відкритим майданчиком для просування українського наративу.

15 березня 2021

10 березня 2021

28 лютого 2021

27 лютого 2021


Маркарова розповіла, чим Україна може бути цінна для США як партнер

Україна як стратегічний партнер США може відігравати значну роль у зміцненні безпеки Чорноморського регіону, поділитися досвідом у сфері протидії кіберзагрозам і надати американським компаніям серйозні можливості для розвитку бізнесу.


Маркарова назвала сфери, у яких Україна може запропонувати бізнесу США цікаві перспективи

Україна може запропонувати американському бізнесу цікаві перспективи у разі інвестування в IT-сферу, високі технології в галузях хайтек, агротек, медицині, а також військово-оборонному секторі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-