Восени в Україні стартує перша секторальна освітня програма для експортерів

Восени в Україні стартує перша секторальна освітня програма для експортерів

Укрінформ
Цієї осені Офіс з просування експорту та Інститут маркетингу Естонії запустять першу секторальну освітню програму для підприємців та експортерів CREATIVE EXPORT UKRAINE.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Освіта для бізнесу, а особливо для компаній, котрі експортують, чи планують свою експортну діяльність, є одним з пріоритетів Експортної стратегії України. Тому, спільно з міжнародними партнерами, Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту запустили безкоштовну освітню платформу. Адже для зростання українського експорту та нашої економіки важливий успіх кожного експортера на іноземних ринках", - прокоментувала старт програми для експортерів радник першого віце-прем'єр-міністра Наталія Микольська.

На учасників чекає 10 місяців навчання на одному з двох рівнів: START чи PRO у форматі онлайн та офлайн семінарів з провідними міжнародними експертами, з розглядом кейсів компаній-учасниць. По завершенню курсу, учасники рівня PRO матимуть можливість безкоштовно взяти участь та представити власний продукт на колективному стенді XIV Tallinn Design Festival, який об'єднає ключових гравців креативного сектору Прибалтики та Європи.

Сreative Export Ukraine - це спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів-представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

Creative Export Ukraine: START - це освітній курс для українських креативних підприємців, які мають намір експортувати і хочуть створити успішний та впізнаваний бренд. Курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність креативного підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки, як підготувати свій дизайн-продукт та як оцінити можливі ризики під час експорту. Орієнтація на міжнародні практики, європейський досвід, практичні кейси та унікальна експертиза від провідних експертів в області експортної діяльності креативних підприємств - ключові елементи освітнього курсу, розрахованого на початківців.

Читайте також: Рівень тіньової економіки в Україні зменшився на 4% - МЕРТ

Creative Export Ukraine: PRO - це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів - менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду. Курс спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, формування бази знань та навичок для вибору та аналізу ринку, розробку стратегічного експортного плану підприємства. Програма дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвід у веденні експортної діяльності, підкріплений реальними кейсами, домашніми завданнями, практикою та індивідуальними заняттями з експертами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-