Виробників органічної продукції внесуть до Державного реєстру - Мінагро

Виробників органічної продукції внесуть до Державного реєстру - Мінагро

Укрінформ
Після введення в дію закону України про органічне виробництво усі виробники цієї продукції будуть внесені до Державного реєстру операторів.

Про це повідомляє прес-служба Мінагро.

"Усі виробники органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації, будуть внесені до нового Державного реєстру операторів (далі – Реєстр), що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Такий Реєстр буде створено після введення в дію Закону України про органічне виробництво № 2496-VIII", - зазначили у профільному міністерстві.

Зазначається, що виробник органічної продукції має право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до Державного реєстру органів сертифікації. Також виробник має право додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який внесено до Переліку органів іноземної сертифікації.

Після укладення договору на проведення сертифікації з органом сертифікації, Мінагро вносить виробника до Реєстру протягом 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від органу сертифікації.

Читайте також: Оборот агропродукції між Україною та ЄС за півроку сягнув $4 мільярдів - експерти

Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», прийнятий Верховною Радою України 10 липня 2018 року, буде введено в дію через рік з дня набрання ним чинності – 2 серпня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-