Світовий банк готує $650 мільйонів гарантії для підтримки реформ в Україні

Світовий банк готує $650 мільйонів гарантії для підтримки реформ в Україні

Укрінформ
Світовий банк готує 650 мільйонів доларів гарантії для підтримки реформ в Україні та економічного зростання.

Про це повідомляє Світовий банк у Facebook.

"На прохання уряду України Світовий банк здійснює підготовку гарантійної операції на підтримку основних реформ для економічного зростання, фіскальної сталості та покращення урядування. Після завершення підготовки та затвердження нової операції Україна отримає гарантію від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на суму $650 мільйонів, яка допоможе запозичити близько $800 мільйонів на зовнішніх ринках", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що нова операція Світового банку стане можливою за підтвердження завершення всіх дій щодо розпочатих реформ та сприятливої макроекономічної ситуації.

"В цьому контексті критичним є набуття чинності законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні" (№8331д) та законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування" (№6027д), які були прийняті Верховною Радою України у липні 2018 р.", - зазначають у Світовому банку.

Крім того, підкреслюється, що критичним для уряду є досягнення угоди з Міжнародним валютним фондом щодо четвертого перегляду програми кредитування, без якої нова гарантійна операція не зможе бути здійснена.

Читайте також: Транш МВФ дозволить зупинити курс долара на рівні 29 гривень - експерт

"Світовий банк закликає уряд України завершити всі необхідні дії щодо розпочатих реформ та досягти угоди з МВФ щодо четвертого перегляду програми кредитування", - наголошується у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну у період з 6 по 19 вересня.

Раніше МВФ схвалив оновлений план України щодо створення Антикорупційного суду, знявши таким чином одну із перепон на шляху до отримання Києвом наступного траншу у $2 млрд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-