В Ощадбанку попереджають про зміни у роботі своїх відділень у двох областях

В Ощадбанку попереджають про зміни у роботі своїх відділень у двох областях

Укрінформ
Ощадбанк з 10 серпня 2018 року проводить технічні роботи з перенесення даних і підключення клієнтів Волинської та Чернівецької областей до нової системи обслуговування - «UnitedData/Об'єднані дані», у зв'язку з чим буде змінено час роботи відділень.

Про це повідомляє прес-служба банку.

«В Ощадбанку продовжують поетапне впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів - «UnitedData/Об'єднані дані». До проекту приєднуються Волинське та Чернівецьке обласні управління банку, які будуть переведені на нову систему», - йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що з 10 серпня 2018 року Ощадбанк проводить технічні роботи з перенесення даних і підключення клієнтів Волинської та Чернівецької областей до нової системи обслуговування, через що буде змінено час роботи відділень  у період із п'ятниці (10 серпня 2018) по понеділка (13 серпня 2018). Більшу частину робіт задля мінімізації незручностей буде проведено у вихідні дні.

Відділення Ощадбанку у Волинській та Чернівецькій областях у п'ятницю, 10 серпня,  працюватимуть до 13:00; у суботу та неділю відділення не працюватимуть. 

Читайте також: Клієнти Ощадбанку отримали можливість користуватись Apple Pay

У прес-службі фінустанови зазначають, що на сьогодні успішно пройдено етап міграції даних клієнтів Київського, Харківського, Луганського, Донецького, Чернігівського, Херсонського, Вінницького, Житомирського, Львівського, Одеського, Сумського, Запорізького, Черкаського, Кіровоградського, Миколаївського, Тернопільського та Хмельницького обласних управлінь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-