Клієнти Ощадбанку отримали можливість користуватись Apple Pay

Клієнти Ощадбанку отримали можливість користуватись Apple Pay

858
Укрінформ
Держателі карток Mastercard та Visa від Ощадбанку отримали можливість користуватись Apple Pay, що забезпечує швидкість та зручність мобільних платежів.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

«В основі Apple Pay лежать безпека та конфіденційність. Якщо ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Натомість присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який зашифровується і в захищеному режимі зберігається в мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду», - йдеться в повідомленні Ощадбанку.

У банку зазначають, що Apple Pay дуже просто налаштувати:  платіжну картку від Ощадбанку можна додати через мобільний додаток «Ощад 24/7» або Wallet. Важливо, що користувачі й надалі матимуть змогу отримувати повний перелік нагород та бонусів при користуванні кредитними або дебетовими картками. У магазинах розраховуватись за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch.

Читайте також: За І півріччя чистий прибуток Ощадбанку склав понад 100 мільйонів

Apple Pay сприяє легкому здійсненню онлайн-покупок у додатках і на веб-сайтах за допомогою Touch ID або подвійного кліка бічної кнопки, а також погляду на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Завдяки Apple Pay більше немає необхідності вручну заповнювати довгі реєстраційні форми з контактними даними або повторно вказувати дані про доставку та виставлення рахунку. 

При оплаті покупок у додатках або в Safari Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, а також на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і новіших моделях. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-