За І півріччя чистий прибуток Ощадбанку склав понад 100 мільйонів

За І півріччя чистий прибуток Ощадбанку склав понад 100 мільйонів

848
Укрінформ
Чистий прибуток Ощадбанку за січень-червень 2018 року становить 108,4 млн гривень.

Про це йдеться в прес-релізі Ощадбанку, що є в розпорядженні Укрінформу.

«Ощадбанк забезпечив прибуткову діяльність за результатами І півріччя 2018 року. Так, станом на 1 липня 2018 чистий прибуток Ощадбанку становить 108,4 млн грн», - йдеться в повідомленні.

Ощадбанк посідає ІІ місце за обсягами активів, кредитного та депозитного портфелів. Стала динаміка зростання комісійного доходу Ощадбанку, а саме приріст в 1,3 рази порівняно з відповідним періодом минулого року, забезпечила утримання Ощадбанком лідируючої позиції на ринку за цим показником.  Ощадбанк продемонстрував приріст коштів фізичних осіб у 5,5 млрд грн. Темп приросту складає 6,3%, що у 2,3 рази перевищує значення аналогічного показника по банківській системі - 2,8% відповідно.

Читайте також: Ощадбанк продає завод з виробництва паливних гранул за 43 мільйони

Ощадбанк продовжує активізацію роботи на ринку ММСБ згідно з визначеними стратегією лідерства на 2018-2022 роки пріоритетами. Так, за півроку, клієнтам ММСБ було видано кредитів на суму 1,3 млрд грн. та збільшено депозитний портфель ММСБ на 5,5 млрд грн. Станом на 1 липня 2018 Ощадбанк завершив перехід до МСФЗ 9. Основний ефект впливу застосування вимог впровадженого стандарту: рекласифікація активів; відображення на рахунках капіталу результату «первісного знецінення»; уцінка чи дооцінка інструментів за справедливою вартістю; зміна обсягів резервування. При цьому, Ощадбанк забезпечив на 1 липня 2018 повне дотримання економічних нормативів, передбачених вимогами Національного банку України. Зокрема, адекватність капіталу становить 15,5%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-