Цьогоріч група Нафтогаз сплатила до бюджету 78 мільярдів

Цьогоріч група Нафтогаз сплатила до бюджету 78 мільярдів

Укрінформ
За сім місяців 2018 року НАК "Нафтогаз України" та її дочірні підприємства сплатили до державного бюджету 78,1 мільярда гривень податків та дивідендів.

Про це повідомляє департамент з корпоративних комунікацій НАК «Нафтогаз України».

"За оперативними даними, за сім місяців 2018 року група Нафтогаз сплатила до державного бюджету близько 78,1 млрд грн податків та дивідендів", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що надходження від групи сягнули 19,8% загальних доходів державного бюджету у січні-липні 2018 року.

У НАК зауважують, що група Нафтогаз залишається найбільшим платником податків в Україні. За результатами 2017 року сукупний розмір податкових та дивідендних платежів групи до державного бюджету становив 107,3 млрд грн.

Читайте також: Укрзалізниця цьогоріч сплатила понад 11 мільярдів податків та зборів

Згідно з Річним звітом групи  "Нафтогаз" за 2017 рік до групи, зокрема, входять ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта», дочірнє підприємство «Закордоннафтогаз», ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Укртранснафта», ПАТ «Укрспецтрансгаз», дочірнє підприємство «Газ України», Naftogaz Trading Europe S.A., ВАТ «Кіровоградгаз», дочірнє підприємство «Укравтогаз», дочірнє підприємство «Вуглесинтезгаз України» та дочірнє підприємство «Нафтогаз-Енергосервіс» (у минулому - ДП «Укрнафтогазкомплект»).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-