Парубій підписав закон про належне фінансування держсектору вугільної галузі

Парубій підписав закон про належне фінансування держсектору вугільної галузі

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій 2 серпня підписав Закон про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі".

Про це спікер повідомив  у Twitter.

«Сьогодні підписав Закон про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі №8362, якого так чекають наші шахтарі. Невідкладно направив його на підпис Президенту», - зазначив Парубій у дописі.

Як повідомляв Укрінформ, проекту закону №8362  "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі" за основу та в цілому з техніко-юридичними поправками Верховна Рада ухвалила 13 липня.

Закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі» було розроблено з метою підтримки вугільної промисловості України до моменту завершення процесу її реформування.

Його завданням є забезпечення належного функціонування вугледобувних підприємств та забезпечення теплових станцій України енергетичними ресурсами у вигляді вугільної продукції за рахунок власних видобутих корисних копалин.

Читайте також: Кабмін планує направити 160 мільйонів євро на оновлення дороги «Київ – Чернігів»

Законопроектом пропонувалося збільшити видатки держбюджету на 2018 рік за бюджетною програмою (КПКВК) 1101590 «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості» на 2 800,0 млн грн. Але під час обговорення співавтор закону - народний депутат Михайло Бондар уточнив, що ця сума може бути зменшена.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-