Кабмін планує направити 160 мільйонів євро на оновлення дороги «Київ – Чернігів»

Кабмін планує направити 160 мільйонів євро на оновлення дороги «Київ – Чернігів»

690
Укрінформ
Реалізація п’ятирічного плану з’єднання обласних центрів України якісними автомобільними дорогами залишається серед пріоритетів роботи уряду, і одним з перших проектів цього плану стане оновлення дороги «Київ-Чернігів». 

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час перебування у Чернігові, повідомляється на Урядовому порталі.

«Плануємо восени підписати угоду з міжнародними фінансовими організаціями на 160 млн євро, які будуть спрямовані на повну реконструкцію дороги «Київ – Чернігів». Роботи розпочнуться навесні. І я наголошую: побудувати дорогу – важливо. Але потрібно також дотримуватися норм безпеки руху - розмітка, острівці безпеки, засоби контролю швидкісного режиму», - сказав Гройсман.

Він наголосив, що ремонти доріг зараз ведуться по всій країні, і понад половина запланованих робіт вже виконані. При цьому оновлюються траси не тільки державного й міжнародного значення, а й місцеві дороги, на які цього року виділено 11,5 млрд грн коштів державного бюджету, підкреслив глава уряду.

Читайте також: Гройсман проінспектував дороги Чернігівщини

Як повідомлялося, цього року запланований обсяг дорожніх робіт становить близько 4 тис. км, що є найбільшим показником за останнє десятиліття. Обсяг запланованого фінансування близько 47 млрд грн, що також перевищує показники минулих періодів. Уряд започатковував ініціативу 500-500-1000, яка передбачає будівництво острівців безпеки, безпечних переходів і руху по колу, що має сприяти загальній безпеці на дорогах. Окремо ведеться перевірка транспортних засобів на предмет дотримання норм навантаження і технічного стану.

Фото: сайт КМУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-