Сонячні панелі вже встановили 4 660 приватних домогосподарств - Савчук

Сонячні панелі вже встановили 4 660 приватних домогосподарств - Савчук

711
Укрінформ
Сонячні панелі станом на кінець червня 2018 року встановили 4 660 приватних домогосподарств. Їхня загальна потужність сягає 90 МВт. 

Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

"Загалом, вже 4 660 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 90 МВт станом на кінець I півріччя 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лише у другому кварталі цього року 1 107 родин перейшли на використання енергії сонця, що вдвічі більше, ніж у першому кварталі. Це свідчить, що сонячні панелі стрімко набувають популярності серед населення, кажуть у відомстві.

Інвестиції в їх установку оцінюються в 88 млн євро.

«Така активність населення приємно вражає і доводить, що у червні 2015 року ми запровадили ефективний стимул - прив’язаний до курсу євро «зелений» тариф для приватних СЕС потужністю до 30 кВт», - пояснив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Читайте також: Французька Engie готова перетворювати українське сміття на енергію

Лідерами за кількістю встановлених приватних СЕС є такі області, як Київська, Дніпропетровська та Тернопільська.

Окрім очевидних переваг СЕС для населення, сонячні станції приватних домогосподарств є прикладом розподіленої генерації, що позитивно впливає на збалансовану роботу енергосистеми, наголошують у Держенергоефективності.

До того ж високий попит домогосподарств на сонячні панелі стимулює бізнес до розвитку вітчизняних виробничих потужностей у цій сфері.

Так, у березні 2018 року в м. Енергодар (Запорізька область) запрацював український завод, що успішно виробляє сонячні панелі для населення та бізнесу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-