В українському експорті агропродукції понад 37% - експерти

В українському експорті агропродукції понад 37% - експерти

802
Укрінформ
Частка експорту агропродовольчої продукції в загальному експорті України за результатами першого півріччя 2018 року перевищує 37%. 

Про це повідомляє прес-служба Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» із посиланням на заступника директора Миколу Пугачова.

"За розрахунками науковців Інституту аграрної економіки, частка експорту агропродовольчої продукції в загальному експорті України за результатами I півріччя 2018 року перевищує 37%", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Гарбузові махінації: підприємець хотів продати насіння закордон

Пугачов поінформував, що, за даними Державної служби статистики України, експорт агропродовольчої продукції у січні-червні 2018 року залишився майже на рівні минулорічних показників за відповідний період (-2%), перевищивши 8,6 млрд дол. США.

У І півріччі 2018 року зросла вартість експортних поставок м'яса птиці - зі 196 млн дол. США до 241 млн дол. США, а також масла - з 45 млн дол. США до 74 млн дол. США. Це зумовлено переважно зростанням цін на згадані види агропродукції, пояснив учений.

Як повідомляв Укрінформ із посиланням на Мінагрополітики, у 2017/2018 маркетинговому році українські аграрії експортували на зовнішні ринки 39,4 млн тонн зернових культур на 6,4 млрд дол. США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-