Українські компанії проведуть понад 70 зустрічей під час торгової місії до Ізраїлю

Українські компанії проведуть понад 70 зустрічей під час торгової місії до Ізраїлю

739
Укрінформ
Українські меблеві та ІТ-компанії, що перебувають із секторальною торговою місією в Ізраїлі, проведуть понад 70 B2B-зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Уряд продовжує відкривати нові, перспективні ринки для українського експорту. Одним з них є ринок Ізраїлю, який багато імпортує - $69,1 млрд у 2017 р. Важливим інструментом посилення торгівлі з Ізраїлем стане Угода про вільну торгівлю і наше завдання - показати українському бізнесу як скористатися створеними новими можливостями та більш повно розкрити потенціал торговельно-економічної співпраці», - зазначив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

За словами керівника Офісу з просування експорту Мар'яни Каганяк, кожна з 15 українських меблевих та ІТ-компаній проведуть по кілька B2B-зустрічей, які Офіс організував за допомогою професійного ізраїльського бізнес-консультанта. 

«Всього очікуємо понад 70 бізнес-перемовин. Це дозволить компаніям краще зрозуміти потреби ринку та свого потенційного споживача, а також налагодити корисні контакти, які згодом можуть перерости у контракти», - сказала вона.

Зі свого боку заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська запевнила, що Україна має великий потенціал для збільшення двосторонньої торгівлі та експорту товарів і послуг на ринок Ізраїлю.

За її словами, за перші п'ять місяців цього року експорт українських товарів до Ізраїлю склав $297,3 млн і збільшився на $15,9 млн порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Читайте також: Мала приватизація має проходити відкрито, прозоро і конкурентно - Гройсман

В уряді зауважили, що це вже друга торгова місія, організована Мінекономрозвитку та Офісом з просування експорту для українських експортерів. Мета візиту - відкрити нові можливості на ринку Ізраїлю для українських компаній в IT та меблевому секторах. Під час торгової місії компанії-учасниці краще зрозуміють і вивчать ринок Ізраїлю, налагодять безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

Програма торгової місії, яка триватиме з 23 до 25 липня, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл у форматі В2В, передбачає зустрічі з Посольством України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях. Програма реалізується ЄБРР і фінансується в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-