Українські компанії проведуть понад 70 зустрічей під час торгової місії до Ізраїлю - 24.07.2018 14:12 — Новини Укрінформ
Українські компанії проведуть понад 70 зустрічей під час торгової місії до Ізраїлю

Українські компанії проведуть понад 70 зустрічей під час торгової місії до Ізраїлю

495
Ukrinform
Українські меблеві та ІТ-компанії, що перебувають із секторальною торговою місією в Ізраїлі, проведуть понад 70 B2B-зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Уряд продовжує відкривати нові, перспективні ринки для українського експорту. Одним з них є ринок Ізраїлю, який багато імпортує - $69,1 млрд у 2017 р. Важливим інструментом посилення торгівлі з Ізраїлем стане Угода про вільну торгівлю і наше завдання - показати українському бізнесу як скористатися створеними новими можливостями та більш повно розкрити потенціал торговельно-економічної співпраці», - зазначив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

За словами керівника Офісу з просування експорту Мар'яни Каганяк, кожна з 15 українських меблевих та ІТ-компаній проведуть по кілька B2B-зустрічей, які Офіс організував за допомогою професійного ізраїльського бізнес-консультанта. 

«Всього очікуємо понад 70 бізнес-перемовин. Це дозволить компаніям краще зрозуміти потреби ринку та свого потенційного споживача, а також налагодити корисні контакти, які згодом можуть перерости у контракти», - сказала вона.

Зі свого боку заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська запевнила, що Україна має великий потенціал для збільшення двосторонньої торгівлі та експорту товарів і послуг на ринок Ізраїлю.

За її словами, за перші п'ять місяців цього року експорт українських товарів до Ізраїлю склав $297,3 млн і збільшився на $15,9 млн порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Читайте також: Мала приватизація має проходити відкрито, прозоро і конкурентно - Гройсман

В уряді зауважили, що це вже друга торгова місія, організована Мінекономрозвитку та Офісом з просування експорту для українських експортерів. Мета візиту - відкрити нові можливості на ринку Ізраїлю для українських компаній в IT та меблевому секторах. Під час торгової місії компанії-учасниці краще зрозуміють і вивчать ринок Ізраїлю, налагодять безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

Програма торгової місії, яка триватиме з 23 до 25 липня, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл у форматі В2В, передбачає зустрічі з Посольством України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях. Програма реалізується ЄБРР і фінансується в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>