Порошенко ветував закон проти незаконної вирубки та контрабанди лісу - 23.07.2018 14:01 — Новини Укрінформ
Порошенко ветував закон проти незаконної вирубки та контрабанди лісу

Порошенко ветував закон проти незаконної вирубки та контрабанди лісу

2806
Ukrinform
Президент Петро Порошенко ветував закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів".

Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

У розділі "Стан проходження законопроекту" зазначається, що закон готується до розгляду з пропозиціями Президента, який ветував його у понеділок.

Читайте також: Гройсман зібрав нараду з питань протидії контрабанді лісу

Як повідомлялося, 3 липня ВР ухвалила в цілому депутатський законопроект  "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів".

Законом вносяться доповнення до Кримінального кодексу України, за якими переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, а також лісоматеріалів необроблених карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

Незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, караються штрафом від тисячі до тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Цей закон набуває чинності з 1 січня 2019 року.

Метою закону є забезпечення збереження лісового фонду країни шляхом обмеження внутрішнього споживання необроблених лісоматеріалів і посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконне вирубування лісу та подальший його експорт поза митним контролем (контрабанду).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>