Вето

07 листопада 2019

31 жовтня 2019

Будапешт пояснив, чому зняв вето із заяви послів НАТО щодо України

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт зняв своє вето з ухвалення спільної заяви послів країн-членів НАТО щодо України після того, як в останній момент були враховані угорські пропозиції.

30 жовтня 2019

11 жовтня 2019

НАЗК просить Зеленського ветувати закон про "перезавантаження" відомства

НАЗК рекомендує Президентові ветувати ухвалений парламентом закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції".

29 вересня 2019

20 вересня 2019

14 вересня 2019

04 вересня 2019

Зеленський ветував закон щодо відповідальності за порушення у військових закупівлях

Президент Володимир Зеленський ветував ухвалений ще 2016 року закон про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства у військових закупівель.

Зеленський ветував закон про хімічну кастрацію

Президент Володимир Зеленський ветував ухвалений парламентом попереднього скликання закон про відповідальність за зґвалтування та розбещення неповнолітніх, який передбачає примусову хімічну кастрацію.

23 липня 2019

16 липня 2019

29 травня 2019

Україна та Грузія виступають за обмеження права вето у Радбезі ООН

Україна та Грузія надіслали співголовам міжурядових переговорів щодо реформування Ради безпеки ООН на нинішній сесії Генеральної асамблеї спільного листа, в якому закликали обмежити застосування права вето, якщо один із постійних членів є стороною конфлікту.

17 квітня 2019

Трамп знову наклав вето на рішення Конгресу

Дональд Трамп застосував вето проти резолюції Конгресу, схваленої обома палатами, яка вимагає припинити військову підтримку коаліції в Ємені на чолі із Саудівською Аравією.

26 березня 2019

Конгрес не зміг подолати вето Трампа щодо надзвичайного стану на кордоні

Палата представників Конгресу США на чолі з демократичною більшістю не змогла подолати вето президента Дональда Трампа, накладене ним на резолюцію про припинення дії надзвичайного стану на кордоні з Мексикою.

16 березня 2019

Демократи налаштовані подолати вето Трампа щодо ситуації на кордоні

Демократична більшість Палати представників США має намір вже за 10 днів провести голосування, щоби подолати вето президента, яке він наклав на резолюцію про припинення дії надзвичайного стану на кордоні з Мексикою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-