Вето

23 липня 2019

16 липня 2019

29 травня 2019

Україна та Грузія виступають за обмеження права вето у Радбезі ООН

Україна та Грузія надіслали співголовам міжурядових переговорів щодо реформування Ради безпеки ООН на нинішній сесії Генеральної асамблеї спільного листа, в якому закликали обмежити застосування права вето, якщо один із постійних членів є стороною конфлікту.

17 квітня 2019

Трамп знову наклав вето на рішення Конгресу

Дональд Трамп застосував вето проти резолюції Конгресу, схваленої обома палатами, яка вимагає припинити військову підтримку коаліції в Ємені на чолі із Саудівською Аравією.

26 березня 2019

Конгрес не зміг подолати вето Трампа щодо надзвичайного стану на кордоні

Палата представників Конгресу США на чолі з демократичною більшістю не змогла подолати вето президента Дональда Трампа, накладене ним на резолюцію про припинення дії надзвичайного стану на кордоні з Мексикою.

16 березня 2019

Демократи налаштовані подолати вето Трампа щодо ситуації на кордоні

Демократична більшість Палати представників США має намір вже за 10 днів провести голосування, щоби подолати вето президента, яке він наклав на резолюцію про припинення дії надзвичайного стану на кордоні з Мексикою.

15 березня 2019

Трамп вперше скористався правом вето проти Конгресу

Нинішній глава Білого дому Дональд Трамп вперше скористався правом вето проти резолюції, ухваленої обома палатами Конгресу США щодо припинення дії указу президента про запровадження надзвичайного стану на кордоні з Мексикою.

14 березня 2019

Трамп обіцяє накласти вето на резолюцію, що скасовує НС на кордоні

Після того, як обидві палати Конгресу США проголосували за резолюцію, яка скасовує розпорядження глави Білого дому про введення надзвичайного стану на кордоні з Мексикою, президент знову твердо пообіцяв накласти вето на неї.

20 лютого 2019

18 грудня 2018

28 вересня 2018

27 вересня 2018

04 вересня 2018

Заборона експорту дров: Комітет ВР не зміг подолати вето Порошенка

Комітет ВР з питань промислової політики та підприємництва ухвалив рішення погодитися з пропозиціями Президента внести зміни до деяких законів України щодо збереження українських лісів і виключив із закону норму про заборону експорту дров.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-