Україна і Чехія домовилися про лібералізацію перевезень

Україна і Чехія домовилися про лібералізацію перевезень

Укрінформ
Україна і Чехія домовилися про поступову лібералізацію відносин у сфері пасажирських та вантажних перевезень між двома країнами.

Про це повідомляє посольство України в Чеській Республіці за підсумками чергового засідання українсько-чеської Змішаної Комісії про міжнародні автомобільні перевезення за участю делегацій Міністерства інфраструктури України та Міністерства транспорту Чеської Республіки.

"Сторони розглянули актуальний стан та перспективи розширення співпраці в сфері пасажирських та вантажних перевезень між двома країнами, а також окремі проблемні питання. Досягнуто принципової домовленості рухатися шляхом поступової лібералізації взаємин у цій сфері, враховуючи послідовне впровадження в Україні Угоди про асоціацію з ЄС", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у посольстві, за підсумками засідання було підписано протокол, в якому відзначені позитивні тенденції зростання перевезень автомобільним транспортом між Україною та Чехією на тлі активізації торговельно-економічного співробітництва між країнами, інтенсифікації міжлюдських контактів та туристичних обмінів. 

Читайте також: Омелян очікує на прихід в порт "Чорноморськ" найбільшого контейнерного оператора

Сторони домовились щодо обміну дозволами на автомобільні перевезення в межах затвердженої на 2019 р. квоти, а також узгодили механізм подальшої взаємодії у питанні лібералізації перевезень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-