У ДФС пояснили відображення у фіскальних чеках сум заокруглень

У ДФС пояснили відображення у фіскальних чеках сум заокруглень

664
Укрінформ
У Державній фіскальній службі роз'яснили відображення у фіскальних чеках сум заокруглень.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Відповідно до пункту 5 розділу І Положення про форму і зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 №13, розрахункові документи, що друкуються РРО, можуть містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема інформацію, яка визначена технічними вимогами до спеціалізованих реєстраторів розрахункових операцій», - йдеться в повідомленні.

У ДФС зазначають, що суб'єкти господарювання можуть додатково друкувати у реквізитах розрахункових документів загальну вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах фіскального чеку таким чином: після рядка 7 фіскального чеку перед рядком 8 фіскального чеку додати нові рядки «Загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) за чеком до заокруглення» та «заокруглена знижка чи заокруглена надбавка». В рядку 8 фіскального чеку «сума» зазначати «Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення». Саме вказана сума вважається сумою розрахунку за відповідним розрахунковим документом. 

Читайте також: Управління ДФС в Києві реорганізувало 10 податкових інспекцій

У фіскальній службі наводять приклад, що якщо загальна вартість товарів, які вказані в чеку, становить 35 грн 49 коп., тоді у рядку «надбавка» вказується - 1 коп., а у рядку «сума» зазначається «Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення» - 35 грн 50 коп. Якщо ж загальна вартість товарів, які вказані в чеку, становить 35 грн 44 коп., тоді у рядку «знижка» вказується - 4 коп., а в рядку «сума» зазначається «Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення» - 35 грн 40 коп. 

До підсумку розрахункових операцій z-звіту та х-звіту потрапляє «Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення», у наведених прикладах відповідно 35 грн 50 коп. та 35 грн 40 коп.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-