Управління ДФС в Києві реорганізувало 10 податкових інспекцій

Управління ДФС в Києві реорганізувало 10 податкових інспекцій

Укрінформ
У Києві в рамках першого етапу реорганізації Державної фіскальної служби ліквідували 10 податкових інспекцій.

Про це Укрінформу повідомила начальник Головного управління ДФС у столиці Людмила Демченко.

Зокрема, статус окремих юридичних осіб втратили інспекції у Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Печерському, Подільському, Святошинському, Солом'янському та Шевченківському районах. Наступним етапом реорганізації стане створення єдиної юрособи в податковому напрямі ДФС.

«Перед нами стоїть завдання оптимізувати роботу служби: скасувати функції, які дублюються, підвищити якість послуг, що надаються платникам податків і населенню. Важливо, щоб момент реорганізації не завдав незручностей киянам. Тому у разі виникнення будь-яких питань ми просимо звертатися до Центрів обслуговування платників. Консультанти дадуть роз'яснення і нададуть усю можливу допомогу», - повідомила Демченко.

Контакти Центрів обслуговування платників доступні на сайті ДФС в Києві.

Читайте також: Служба зайнятості запустила нові сервіси соціальних послуг

Як повідомляв Укрінформ, реорганізація фіскальної служби відбувається на підставі постанови Кабінету міністрів України від 28 березня 2018 року № 296 «Про реформування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби». Для виконання постанови створено комісії з реорганізації територіальних органів ДФС, а також робоча група з моніторингу виконання заходів, пов'язаних з реорганізацією податкових інспекцій. Група координує реорганізацію підлеглих ДПІ, опрацьовує і розглядає питання комісій з реорганізації і надає допомогу щодо їх рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-