Укрнафта шукає міжнародних партнерів для розробки нових ділянок - 18.07.2018 16:38 — Новини Укрінформ
Укрнафта шукає міжнародних партнерів для розробки нових ділянок

Укрнафта шукає міжнародних партнерів для розробки нових ділянок

439
Ukrinform
ПАТ «Укрнафта» оголосила про пошук міжнародних партнерів для створення спільного підприємства з розвідки та розробки нових нафтогазових ділянок, а також спільної участі в аукціонах з продажу нових ліцензій.

Про це пише прес-служба компанії.

"ПАТ «Укрнафта», найбільша нафтовидобувна компанія в Україні, оголошує про пошук міжнародних партнерів для створення спільного підприємства для розвідки та розробки нових нафтогазових ділянок. Компанія запрошує іноземних інвесторів до спільної участі в аукціоні на ліцензії на нові нафтогазові ділянки, який оголосила Державна служба геології та надр України», - йдеться у повідомленні Укрнафти.

У компанії нагадують, що на 25 жовтня запланований конкурс з продажу спецдозволів по чотирьох нафтогазових ділянках у Сумській і Львівській області, а пізніше Держгеонадр має намір виставити на аукціони ще 40 спецдозволів.

«Запрошуючи до співробітництва в Україні, Укрнафта пропонує іноземним партнерам свій значний досвід в сфері нафтогазового видобутку в країні, грунтовні знання місцевих нафтогазових родовищ та розуміння особливостей українського регуляторно-правового поля. Наразі компанія веде видобувну діяльність на 82 родовищах у Східній та Західній Україні і працює на місцевому ринку понад 20 років», - зазначили у компанії.

Читайте також: Укрнафта прозвітувала про повну сплату податків за І півріччя цього року

Укрнафта є найбільшою нафтовидобувною компанією країни. НАК «Нафтогаз України» належить 50% + 1 акція Укрнафти, ще близько 42% акцій - міноритарні акціонери, пов'язані з олігархом Ігорем Коломойським.

Фото: сайт Укрнафти

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>